N

Nefren

Użytkownik

Ostatnia aktywność: tydzień temu

  1. tydzień temu
    Fri Feb 9 23:44:10 2018
    N Nefren pisze w Wymienie.

    @MistrzBad ha
    ha
    ha
    ha
    ha

    zamknij pizde Bad idz dalej szukaj 6/7 pod wp XDDDDDDDDD

    I zmien profilowe pierdolony koreanczyku

  2. 3 tygodni(e) temu
    Sun Jan 28 16:51:23 2018
    N Nefren rozpoczyna wątek Wymienie.

    Dam eq Sura i woj za skiny cs:go, zainteresowani pisać tu a wejde do gry :)

  3. Fri Jan 26 15:20:48 2018
    N Nefren pisze w Kupię!.

    Miecze sie jakieś znajdą, notatki też dziś godz. 19 widzimy sie w grze :)

  4. 5 tygodni(e) temu
    Tue Jan 16 13:21:12 2018
    N Nefren pisze w Ktoś cos.

    XD

  5. Fri Jan 12 15:21:42 2018
    N Nefren pisze w Hasło.

    Mi też nie przyszło XD ;v

  6. 2 miesięcy temu
    Sat Dec 23 02:41:00 2017

    A co tam. :)

    Nick: Kajt
    Klasa: Sura
    Profesja: BM
    LV: 250

  7. 3 miesięcy temu
    Tue Oct 24 20:16:38 2017
    N Nefren rozpoczyna wątek BU!.

    Krzychu powraca :o XD

  8. 5 miesięcy temu
    Fri Sep 8 09:21:08 2017
    N Nefren pisze w DAM.

    @proszeszanujinnych Nie polecam

    XDD

  9. Thu Sep 7 20:10:26 2017
    N Nefren rozpoczyna wątek DAM.

    Dam x6 zbrojek klasowych x1 abs (Na sure) Za x6 zbrojek klasowych x1 abs na woja

  10. Wed Sep 6 13:11:21 2017
    N Nefren pisze w Konta .

    Ten twój kliencik juz mi zayebał pogro xDDD

    Nie pozdrawiam

Zobacz więcej