Vastiner

Użytkownik

Ostatnia aktywność: [hidden]

 1. 5 dni temu
  Thu Sep 14 21:34:05 2017

  @OPKingOfWar Okradłeś kilka osób jestem świadkiem :) Czerpiesz pieniądze na 13latkach.
  Weź się lepiej nie poniżaj XDDD Idź lepiej wyjdź na dwór i pobiegaj lub rusz dupę na siłownię. Bo łzy ze śmiechu mam.
  Ty i miasto? Cały czas siedzisz przed pc i okradasz dzieci.
  Piszesz o kogoś składni zdania ? Człowieku jak Ty wypowiedzieć się nie potrafisz.
  POMYŚL ZANIM COŚ NAPISZESZ LUB WSTAWISZ PIJACZYNO

  Co jak co, ale on nie pisał, że może zrobić postać na zamówienie. Nie wiem po co w ogóle każdy (nie tylko kierowane do Ciebie) wpier*ala życie prywatne do pikseli :)

 2. tydzień temu
  Tue Sep 12 03:32:39 2017

  @ArystoViriana po 1 ty jesteś pijakiem nic nie osiągnąłeś znając życie pewnie ledwo ukończyłeś Zawodówkę to nie wchodziłem na ts do mnie a po 2 to ty nie biłeś się ze mną w pvp bo jesteś pionkiem nawet nie zrobiłeś po 3 Wira na Ninja więc czym ty się ośmieszasz po 4 ja nie okradam to ty oje bałeś ziomka któremu sprzedałeś konto Piotrek najgorsza pizda z Sosnowca widziałem twoje zdjęcie i oglądasz jak przepity Menel pod sklepem takich widzę jesteś takim przechodniem a co ty zabłysnąłeś na serwerze ja wojen gildii nie nabijam tak jak ty a ni razu wojny gildii nie chciałeś i ta twoja gildia Małe Pedały czy jak im tam ahah Kupa śmiechu żyj dalej w obłudzie pijaku kto z takim człowiekiem chciał by zacząć życie współczuje za pewne jakaś blachara która zatacza się codziennie po pijaku i myśli że coś się zmieni w twoim życiu ! Kabaret mam z takich ludzi okradaj dalej i ta ninja ciekawe kiedy ty ze mną PvP zrobiłeś chyba nigdy a na starej odsłonie to ty dostałeś po dupie nie ja zresztą ty nawet nie potrafisz z organizować gildii bo bierzesz jakieś dzieci 15 letnie i myślisz że zabłyśniesz a najlepsze to że ja mam gildie już po nad 4 lata jestem liderem i ty nawet nie wiesz co to mieć własny squad na którym osoby grają ze mną razem na każdym serwerze jesteś takim typem człowieka który myśli że kiedyś będzie ale ty nigdy nie będziesz :) Pozdrawia ten tam Słaby Dagger/Archer jak ty tam to mówisz A nawet a ni na jednym hardzie nie grałeś Medium serwerze i co ty osiągnąłeś jedynie to że Amarene ze sklepu możesz wyjebać tam pod Sklep i tam z kolegami tak tam pewnie poznajesz tych kolegów i ty jesteś kibicem a wyglądasz jak oblizany frajerzyna pozdrawiam kupa Śmiechu A pamiętasz sytauacje jak nie mogłeś zabić mojego ninja i rozpro nawet ci na surce nie pomogło na 2 konta kabaret pamiętam czasy jak jeszcze miałem Patriotic jedyna gildia jaka tutaj nie była się Rywalizacji I Cavera gildia to samo chciała się bić i ParaDise oni się nie bali nigdy Rywalizacji a ty kim jesteś śmieciem który nic nie osiągnął ale nadal żyje w Kłamstwie nawet myślisz że nie gram tutaj bo gram mało osób to wiesz graj z 10 osobami na serwerze ja mam inne ambicje i chce sobie pograć z Ekipą która pobijemy się 30 na 30 a nie 10 na 3 hahha a co Do Cmentarza na każdego przyjedzie pora czas pokaże kto ku rwa a kto przyjaciel a co do śmiania się ze mnie w metinie to śmiej się i żyj w obłudzie :) a co do dzieci wiesz ciekawe kto się ze mnie śmiał ale dobra żyj tam w rzeczywistości że niby tak było....

  Weź kur*a człowieku cofnij się do szkoły podstawowej żeby popracować nad składnią. I co Ty w ogóle piszesz? Raz o życiu, raz o grze. Zdecyduj się :P

 3. Fri Sep 8 15:01:44 2017
  Vastiner pisze w Narka Misie :).

  @[MOD Ghotka]To mi chyba nic nie pozostaje jak tylko przytaknąć. :D

  To jest takie cos jak mod na forum? XDXDXD Bo za bardzo nie widac ????

 4. 2 tygodni(e) temu
  Fri Sep 1 20:08:02 2017
  Vastiner pisze w I co? .

  @MistrzBad Nie mają kasy, bieda XDD. No cóż też się nudzę na tym metku stojąc w m1 i nic nie robiąc, nawet jeżeli chciałbym coś porobić to nieraz nie ma z kim, bo pusto jest.
  Myślicie że robiąc Zuo raz w tygodniu będzie wszystko okej i każdy będzie zadowolony? + dodam że robicie co tydzień te same Zuo..
  Naprawdę nie chcę wam się wymyślić coś innego, nowego? Jakieś nowe evnety, itp? Pokażcie wkońcu że stać jest was na więcej i zróbcie to.
  Pozdro, *.*

  Nowe eventy. Zrobia cos nowego to zawsze komus sie kur*a nie podoba.

 5. Thu Aug 31 05:40:58 2017

  Proponuje realizacje propozycji zmian :)

 6. 3 tygodni(e) temu
  Fri Aug 25 16:57:19 2017

  @OPKingOfWar To niezły balans XDDD Ninja bije tyle samo nawet mniej czasami :PPP Co to za losowe dmg? 4,9,12k ?

  Co to za losowe dmg na mentalu? Raz 42k a raz 50k:))))

 7. 4 tygodni(e) temu
  Sat Aug 19 23:22:01 2017
  Vastiner pisze w skarga no CHUYWAMWPYSK.

  Cóż za składnia. Idealnie się czyta te zdania bez żadnego problemu!

 8. Thu Aug 17 20:58:27 2017
  Vastiner pisze w Wpadnij .

  @xXSziMenXx No wreszcie ktoś podał. Chciałem z 1 abs :P
  Dziękuję Kamilek <3

  1 abs to tak

  Buty: pz/ miecze /kryt /szyb ataku/ spowolnienie
  Naszyj: pz /miecze/kryr/szycie/ rege pz
  Kolce: lud/miecze/2 reka/ szyb ruchu/odp na trute
  Zbrojka: Szyb zakl/ pz/miecze/ obrazenia do pz/ odbicie

 9. Thu Aug 17 19:14:59 2017
  Vastiner pisze w KUPIE WOJA.

  @[OP KingOfWar]Ta a wejde na tego woja i 3:0 dostaniesz XD

  Nie wychwalaj się już tak. Zjedz snikersa bo za mocno gwiazdorzysz

 10. Thu Aug 17 19:14:04 2017
  Vastiner pisze w Inforumuje.

  A do kogo.

Zobacz więcej