Rozwój projektu Metek2.pl [shad]

1. 2 tygodni(e) temu

shad

Sep 9 Administrator

No hej,

Piszcie ilu Was jest! Zastanawiam się czy robić coś ciekawego nowego na serwer :) Może Gm mode ze wszystkimi komendami?

Pozdrawiam

2. OPSlask

Sep 9 "W życiu piękne są tylko chwile..."
    Edytowano 2 tygodni(e) temu przez OPSlask

Ostatnio jak byłem to 3 Bs, Uirra widziałem i jakiś 2 wojowników aa i jeszcze kamionek ale liczmy że 10 osób bo może ktoś expił ;D

I dlaczego każda twoja propozycja zwiazana jest z IS? napisz szczerze że myslisz jak tu jeszcze zarobić.Nie lepiej zrobić taka akcje że kazdy gracz może przetestować GM Moda przez 48h i napisac o tym na MPC do tego my napiszemy troszkę pozytywnych komentarzy i mysle że sciagnie to dużo ciekawskich osób z których jakiś % zostanie z nami i zakupi pełen dostep. Będzie wilk syty i owca cała ale to twój cyrk i postąpisz jak uważasz.

3. Iciunia

Sep 9 Mama ParaDise

Ja jestem....

4. ''Gm mode ze wszystkimi komendami''
    Najgłupszy pomysł jaki jest, bo kto troszeczkę ogarnia te sprawy może odopierdalić dużo maniany.
    Pozdro :D

5. Usunięto 2 tygodni(e) temu przez Messir
  6. @Cyconator ''Gm mode ze wszystkimi komendami''
    Najgłupszy pomysł jaki jest, bo kto troszeczkę ogarnia te sprawy może odopierdalić dużo maniany.
    Pozdro :D

siema ho na tim spik

7. Nie ma mnie

8. :D

9. tydzień temu

@shad No hej,

Piszcie ilu Was jest! Zastanawiam się czy robić coś ciekawego nowego na serwer :) Może Gm mode ze wszystkimi komendami?

Pozdrawiam

Szkoda mi tylko tych graczy co tutaj siedzą miało być pięknie na serwerze a wyszło jak zawsze szkoda nawet tych co miałem z nimi kose jesteśmy ludźmi i każdy kto ma czas chce pobić się w pvp na spokojnie wojny po robić a nie 10 gmów na serwie a każdy z nich nawet do panelu się nie potrafi zalogować LOL !

10. Kiedy npc od bułek ? xD

11. Kiedy npc od bułek ? xD

12. OPSlask

Sep 10 "W życiu piękne są tylko chwile..."

@ArystoViriana Szkoda mi tylko tych graczy co tutaj siedzą miało być pięknie na serwerze a wyszło jak zawsze szkoda nawet tych co miałem z nimi kose jesteśmy ludźmi i każdy kto ma czas chce pobić się w pvp na spokojnie wojny po robić a nie 10 gmów na serwie a każdy z nich nawet do panelu się nie potrafi zalogować LOL !

A ty wrzucasz SS na którym widać że jesteś odpalony,kto jest idiotą?Myslę że administracja już dawno powinna ci przyznać range NAJWIEKSZEGO PRZYGŁUPA SERWERA.Powiem ci ze los chciał bys został błaznem,za małolata wszystkie dzieci na ciebie pluły i mieli niezły ubaw a teraz my śmiejemy sie z Ciebie w metinie.

Tylko sie nie wieszaj Damianku bo szkoda kawałka ziemi na cmentarzu.

13. ;P

14. xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

15. @OPSlask A ty wrzucasz SS na którym widać że jesteś odpalony,kto jest idiotą?Myslę że administracja już dawno powinna ci przyznać range NAJWIEKSZEGO PRZYGŁUPA SERWERA.Powiem ci ze los chciał bys został błaznem,za małolata wszystkie dzieci na ciebie pluły i mieli niezły ubaw a teraz my śmiejemy sie z Ciebie w metinie.

Tylko sie nie wieszaj Damianku bo szkoda kawałka ziemi na cmentarzu.

po 1 ty jesteś pijakiem nic nie osiągnąłeś znając życie pewnie ledwo ukończyłeś Zawodówkę to nie wchodziłem na ts do mnie a po 2 to ty nie biłeś się ze mną w pvp bo jesteś pionkiem nawet nie zrobiłeś po 3 Wira na Ninja więc czym ty się ośmieszasz po 4 ja nie okradam to ty oje bałeś ziomka któremu sprzedałeś konto Piotrek najgorsza pizda z Sosnowca widziałem twoje zdjęcie i oglądasz jak przepity Menel pod sklepem takich widzę jesteś takim przechodniem a co ty zabłysnąłeś na serwerze ja wojen gildii nie nabijam tak jak ty a ni razu wojny gildii nie chciałeś i ta twoja gildia Małe Pedały czy jak im tam ahah Kupa śmiechu żyj dalej w obłudzie pijaku kto z takim człowiekiem chciał by zacząć życie współczuje za pewne jakaś blachara która zatacza się codziennie po pijaku i myśli że coś się zmieni w twoim życiu ! Kabaret mam z takich ludzi okradaj dalej i ta ninja ciekawe kiedy ty ze mną PvP zrobiłeś chyba nigdy a na starej odsłonie to ty dostałeś po dupie nie ja zresztą ty nawet nie potrafisz z organizować gildii bo bierzesz jakieś dzieci 15 letnie i myślisz że zabłyśniesz a najlepsze to że ja mam gildie już po nad 4 lata jestem liderem i ty nawet nie wiesz co to mieć własny squad na którym osoby grają ze mną razem na każdym serwerze jesteś takim typem człowieka który myśli że kiedyś będzie ale ty nigdy nie będziesz :) Pozdrawia ten tam Słaby Dagger/Archer jak ty tam to mówisz A nawet a ni na jednym hardzie nie grałeś Medium serwerze i co ty osiągnąłeś jedynie to że Amarene ze sklepu możesz wyjebać tam pod Sklep i tam z kolegami tak tam pewnie poznajesz tych kolegów i ty jesteś kibicem a wyglądasz jak oblizany frajerzyna pozdrawiam kupa Śmiechu A pamiętasz sytauacje jak nie mogłeś zabić mojego ninja i rozpro nawet ci na surce nie pomogło na 2 konta kabaret pamiętam czasy jak jeszcze miałem Patriotic jedyna gildia jaka tutaj nie była się Rywalizacji I Cavera gildia to samo chciała się bić i ParaDise oni się nie bali nigdy Rywalizacji a ty kim jesteś śmieciem który nic nie osiągnął ale nadal żyje w Kłamstwie nawet myślisz że nie gram tutaj bo gram mało osób to wiesz graj z 10 osobami na serwerze ja mam inne ambicje i chce sobie pograć z Ekipą która pobijemy się 30 na 30 a nie 10 na 3 hahha a co Do Cmentarza na każdego przyjedzie pora czas pokaże kto ku rwa a kto przyjaciel a co do śmiania się ze mnie w metinie to śmiej się i żyj w obłudzie :) a co do dzieci wiesz ciekawe kto się ze mnie śmiał ale dobra żyj tam w rzeczywistości że niby tak było....

16. OPSlask

Sep 10 "W życiu piękne są tylko chwile..."
    Edytowano tydzień temu przez OPSlask

Ty jesteś nayebany albo mi sie tylko wydaje :)

1. Masz racje nigdy nie skonczyłem zawodówki ponieważ jestem Technologiem w budownictwie i jestem z Mysłowic :)
    2.Kogo okradłem frajerze siejący afery?
    3. https://zapodaj.net/38f8623dd1c1c.png.html tu masz zdjęcie pijaka :) pokażesz swoje ?
    4.Z kilkoma ludzmi z tego serwera mam kontakt w realu i świetnie sie bawimy idąc na miasto,myslę że lepiej mieć kilku przyjaciół w realu niż 30 na Ts3 :)
    A reszty nie rozumiem co piszesz bo twoja składnia zdań jest na poziomie dziecka ze szkoły specjalnej.
    5.Rozpro rzucalem dagerowi xD

17. Usunięto tydzień temu przez OPSlask
  18. Iciunia

Sep 10 Mama ParaDise

@OPSlask Ty jesteś nayebany albo mi sie tylko wydaje :)

1. Masz racje nigdy nie skonczyłem zawodówki ponieważ jestem Technologiem w budownictwie i jestem z Mysłowic :)
    2.Kogo okradłem frajerze siejący afery?
    3. https://zapodaj.net/38f8623dd1c1c.png.html tu masz zdjęcie pijaka :) pokażesz swoje ?
    4.Z kilkoma ludzmi z tego serwera mam kontakt w realu i świetnie sie bawimy idąc na miasto,myslę że lepiej mieć kilku przyjaciół w realu niż 30 na Ts3 :)
    A reszty nie rozumiem co piszesz bo twoja składnia zdań jest na poziomie dziecka ze szkoły specjalnej.
    5.Rozpro rzucalem dagerowi xD

JAKIE CIACHO NO NO
    JESTEM W SOSNOWCU!!!! JAKBY CO BEDE DZWONIĆ :PPP

19. OPSlask

Sep 11 "W życiu piękne są tylko chwile..."
    Edytowano tydzień temu przez OPSlask

@Iciunia JAKIE CIACHO NO NO
    JESTEM W SOSNOWCU!!!! JAKBY CO BEDE DZWONIĆ :PPP

Dobrze :D tylko nie wiem czy ja bede bo chyba szykuje mi sie kilkudniowy wyjazd do Frankfurtu ale to dowiem sie dopiero w pracy xD

20. Usunięto tydzień temu przez DajPomacacCyca
  21. Newer ›

lub zarejestruj się, aby odpowiadać.