I co?

1. 2 miesięcy temu

Widze że inni ludzie nie mają zamiaru poruszać tego tematu, ludzie doładowują is ja sam wydałem na ten serwer 120 zł w ciagu miesiąca.
    A więc pytam się co zrobiliście z naszymi pieniędzmi skoro reklamy żadnej nie widać a ludzi dalej nie przybywa tylko jej ilość maleje.
    Jeżeli macie aż tak wyj3bane w ten serwer to po co w ogóle był ten cały bezsensowny START.

Myślę że administracja wkońcu po tym poście weźmie się w garść

Pozdrawiam cieplutko >.<

2. OPSlask

Sep 1 "W życiu piękne są tylko chwile..."

No ja tu też troszke kasy wpakowałem i sie zawiodłem,trzeba szukać czegoś innego

3. @OPSlask No ja tu też troszke kasy wpakowałem i sie zawiodłem,trzeba szukać czegoś innego

Szkoda słów

4. Nie mają kasy, bieda XDD. No cóż też się nudzę na tym metku stojąc w m1 i nic nie robiąc, nawet jeżeli chciałbym coś porobić to nieraz nie ma z kim, bo pusto jest.
    Myślicie że robiąc Zuo raz w tygodniu będzie wszystko okej i każdy będzie zadowolony? + dodam że robicie co tydzień te same Zuo..
    Naprawdę nie chcę wam się wymyślić coś innego, nowego? Jakieś nowe evnety, itp? Pokażcie wkońcu że stać jest was na więcej i zróbcie to.
    Pozdro, *.*

5. @OPSlask No ja tu też troszke kasy wpakowałem i sie zawiodłem,trzeba szukać czegoś innego

Też szukam coś innego, jak coś znajdziesz pw.

6. @MistrzBad Nie mają kasy, bieda XDD. No cóż też się nudzę na tym metku stojąc w m1 i nic nie robiąc, nawet jeżeli chciałbym coś porobić to nieraz nie ma z kim, bo pusto jest.
    Myślicie że robiąc Zuo raz w tygodniu będzie wszystko okej i każdy będzie zadowolony? + dodam że robicie co tydzień te same Zuo..
    Naprawdę nie chcę wam się wymyślić coś innego, nowego? Jakieś nowe evnety, itp? Pokażcie wkońcu że stać jest was na więcej i zróbcie to.
    Pozdro, *.*

Ty to lubisz z moim dagerrem przegrywać :*

7. @AdiSziMen Ty to lubisz z moim dagerrem przegrywać :*

ez

8. Edytowano 2 miesięcy temu przez AdiSziMen

@DajPomacacCyca ez

Nasze walki wojami za poprzedniej edycji :D co wieczór <3

9. @AdiSziMen Ty to lubisz z moim dagerrem przegrywać :*

I ?

10. Iciunia

Sep 1 Jesteście pojebani XD

Tez sie zawiodłam. Jak znajdziecie jakis fajny serwer, to również piszcie!

11. @MistrzBad I ?

Nic :P

12. Ja czekam na nowy serwer tylko nie wiem kiedy start :D

13. dajcie spokój
    -image-

14. Iciunia

https://forum.metek2.pl/19162 ja dostałam tylko taką odpowiedź :D

15. Usunięto 2 miesięcy temu przez Alexis
  16. @MistrzBad Nie mają kasy, bieda XDD. No cóż też się nudzę na tym metku stojąc w m1 i nic nie robiąc, nawet jeżeli chciałbym coś porobić to nieraz nie ma z kim, bo pusto jest.
    Pozdro, *.*

Nowe eventy. Zrobia cos nowego to zawsze komus sie kur*a nie podoba.

17. @AdiSziMen Nic :P

IksDe

18. @Vastiner Nowe eventy. Zrobia cos nowego to zawsze komus sie kur*a nie podoba.

Zrobili event z Tankami i było dobrze każdemu się podobało. Miał być jeszcze jeden event ten sam, żeby każdy mógł podropić więcej, ale jakoś nie widać tego eventu ;c

19. @Iciunia https://forum.metek2.pl/19162 ja dostałam tylko taką odpowiedź :D

Ciekawe jaki event :D :D

20. Iciunia

@MistrzBad Ciekawe jaki event :D :D

Bylo zuo XD

21. Newer ›

lub zarejestruj się, aby odpowiadać.