Narka Misie :)

1. 4 tygodni(e) temu
    Edytowano 4 tygodni(e) temu przez Alexis

Postać o nicku: Funlines nie należy już do mnie w razie kłopotów prosze nie płakać na pw/ts Dziekuje :)

tu były jakieś niemiłe rzeczy :(

Sell eq/klasa/ulepki/pierki is wymiana na ts3(teamspeak3)

2. Trzymaj się :D

3. Siemano xD

4. OPKingOfWar

Aug 21 #DoFryzjera
    Edytowano 4 tygodni(e) temu przez OPKingOfWar

Podziękowania dla Taysha :) Ola proszę o pw @Alexis

5. Edytowano 4 tygodni(e) temu przez MNSTRWojownik

Ktoś taki jak Taysh ( osoba która ledwo opanowała chodzenie w metinie) nie powinna znajdować się w administracji, banuje jak mu się podoba, nawet jeśli na serwerze gra tylu graczy ilu gra, nie interesuje go kto sprowokował itd, słucha po prostu swoich koleszków z gry, nie będę już tutaj wspominał dzisiejszej sytuacji z Uirro, ale o tej sytuacji w której zostałem zbanowany na 24 (niby), wbiłem 5 lv do m1, rzucałem rozpro tak o dla beki, wiadomo rozpro na 5 lv nie działa, ale czego można się spodziewać po takim Taysh'u, bez żadnego upomniania wyrwałem 24h, po czym napisałem mu na pw, za co dostałem bana, odpisał za utrudnianie gry, odpisałem mu ze rozpro na 5 lv nie działa, po czym odpisał że tak czy siak jest to utrudnianie gry, napisałem 4x tematy pod rząd na forum w sprawie tego bana, lecz każdy z nich Taysh usunął po paru sekundach, po czym napisał mi w grze że mam ub i żebym nie pisał tych durnych tematów, nie wiem skąd Wy bierzecie takich ludzi w Administracji ale do najmądrzejszych to on nie należy, przez takie osoby tracicie graczy, Taysh nie pieprzy się, nie daje upomnienia tylko z góry ban, szanuje innych Administratorów za to że dają przynajmniej te upomnienie, a Taysh z grubej rury ban 24h (mininum), tak więc przejdę do końca tego śmiesznego tematu, przez osobę taką jak Taysh, serwer raczej się nie utrzyma, nie pozdrawiam tego pana :)

6. [GM]Taysh

Aug 22 Administrator
    Edytowano 4 tygodni(e) temu przez [GM]Taysh

Teraz się popisałeś, bo co jak co, ale nikt chyba tu jeszcze nie dał tyle upomnień zamiast banów na forum i w grze. Nie wiesz czy ktoś mi liże dupe czy nie, bo nie ma czatów grupowych, a jeśli rozmawiam z kimś w wiadomości prywatnej to tylko z nim i o nim. Nie będę tłumaczył, że napisałem też do tego i tamtego mimo, iż myślisz "ale administracja, moje błędy widzi a kogoś nie'. Poza tym jakich 'koleszków' skoro jestem tu tylko oficjalnie game masterem, a graczem od bardzo dawna nie?
    Ten głośny płacz nie jest przez upomnienia(a może jest ich za dużo?) tylko dlatego, iż Uirra nie zbanowałem a Ciebie nie poklepałem po ramieniu. Wiem, że miałeś taką nadzieję, bo starałeś się być jednym z tych 'koleszków' ale sorki, to nie działa tak jak sobie wyobrażasz.
    Ten temat zresztą nie jest od tego spamu, jeśli Ty lub Ty masz problem i mógłbym jakoś pomóc to zapraszam do wiadomości prywatnej.
    Pozdrawiam, zawsze otwarty, chętny pomóc w każdej sytuacji, wasz kochający Taysh.

7. [SUPP]Gerrard

Aug 22 Supporter GG: 54962174 Nekko-kun

Nie ładnie :(

8. @[SUPP Gerrard]Nie ładnie :(

Zamiast być wdzięcznymi, że Ci gm są xD to Ci którzy są co poniektórym nie pasują ;/

9. ParaDiseFide

Aug 22 Zawieszony

@[GM Taysh]Teraz się popisałeś, bo co jak co, ale nikt chyba tu jeszcze nie dał tyle upomnień zamiast banów na forum i w grze. Nie wiesz czy ktoś mi liże dupe czy nie, bo nie ma czatów grupowych, a jeśli rozmawiam z kimś w wiadomości prywatnej to tylko z nim i o nim. Nie będę tłumaczył, że napisałem też do tego i tamtego mimo, iż myślisz "ale administracja, moje błędy widzi a kogoś nie'. Poza tym jakich 'koleszków' skoro jestem tu tylko oficjalnie game masterem, a graczem od bardzo dawna nie?
    Ten głośny płacz nie jest przez upomnienia(a może jest ich za dużo?) tylko dlatego, iż Uirra nie zbanowałem a Ciebie nie poklepałem po ramieniu. Wiem, że miałeś taką nadzieję, bo starałeś się być jednym z tych 'koleszków' ale sorki, to nie działa tak jak sobie wyobrażasz.
    Ten temat zresztą nie jest od tego spamu, jeśli Ty lub Ty masz problem i mógłbym jakoś pomóc to zapraszam do wiadomości prywatnej.
    Pozdrawiam, zawsze otwarty, chętny pomóc w każdej sytuacji, wasz kochający Taysh.

JA DALEM ELO

10. OPSlask

Aug 22 "W życiu piękne są tylko chwile..."

Ja nic do Taysh nie mam każdy popełnia błędy bo przecież nie ma ludzi którzy sie nie mylą (No chyba że ja xD) Dostał szanse to niech sie uczy :)

11. Alexis na chuy usuwasz to co jest prawdą ?

12. OPSlask

Jak Skilla głos, usłyszałem ją.
    Powiedziała: "patrz-tak to multihack . Na rozstaju dróg stoi dobry Bóg, Skill wskaże Ci drogę." ;)
    FałszywyTeam sie rozpada jak bardzo mi przykro :(

13. Alexis

Aug 22 Administrator 🙊

Usuwam co? Kasuje tylko komentarze z wulgaryzmami, mam blokować autorów? Będzie lepiej?

14. Ja tam lubie Taysha dobra mordka z niego. Pozdro dla niego :D

15. [MOD]Ghotka

Aug 22 Moderator

Taysh ziomek nad ziomkami dla wszystkich!

16. OPSlask

@[MOD Ghotka]Taysh ziomek nad ziomkami dla wszystkich!

ej ja sie w tobie zakochałem <3

17. @[OP Slask]ej ja sie w tobie zakochałem <3

Nie tylko ty xD!

18. @[DajPomacacCyca] Nie tylko ty xD!

Nie tylko wy ^^ <33

19. ParaDiseFide

Aug 22 Zawieszony

Panowie up, mam dla was zla wiadomosc, jest zajeta przez Taysha xDDDDDDDDDDDDDD

20. @FideBogiem Panowie up, mam dla was zla wiadomosc, jest zajeta przez Taysha xDDDDDDDDDDDDDD

wyjasnil
    xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

21. Newer ›

lub zarejestruj się, aby odpowiadać.