skarga no CHUYWAMWPYSK

1. 10 miesięcy temu

CHUYWAMWPYSK ten gracz zaczyna wszytke awantury niby nic mu się nie dziej a jak on we paruje to zar grozi banem jak padnie na deski mam z nim wieczny proble bo nawet atakuje 45 lvl bez eq i pise ta morda bo inaczej se pogadamy na forum. A zpomniałę dodć że mam multi konto Vidlianes to jego bufka la co multi konto to multi

cała prawda to ja nie kłamie akurat nie mam ss ale no cuż program mi oddmwia posłuszeństwa

wasz mikok :)

2. Fajnie się to czyta! <3

3. Cóż za składnia. Idealnie się czyta te zdania bez żadnego problemu!

4. OPSlask

19 Aug 2017 "W życiu piękne są tylko chwile..."

Albo już jestem śpiący i zmęczone oczy odmawiają posłuszeństwa albo chłopie ty już nie pij alkoholu niewiadomego pochodzenia .

5. @bLADY Fajnie się to czyta! <3

Twoje "wruc" też się spoko czyta, a tak pro po, dla mnie to nie jest śmieszne, chłopak może mieć dysleksje a Wy sobie z niego żarty robicie, zwróć uwagę na swoje błędy, bo wytykać je komuś, jest łatwo . Pozdrawiam :)

6. @[MNSTR  Wojownik]Twoje "wruc" też się spoko czyta, a tak pro po, dla mnie to nie jest śmieszne, chłopak może mieć dysleksje a Wy sobie z niego żarty robicie, zwróć uwagę na swoje błędy, bo wytykać je komuś, jest łatwo . Pozdrawiam :)

Iks de, muszę Cię rozczarować :) Gdyż, iż, ponieważ Ja już zdążyłem poznać autora tego posta... zanim go dodał i wiem z jakich powodów brakuje pewnych liter ;) Więc mój komentarz jest w zupełności szczery bo rzeczywiście fajnie się czytało. Co do mojego ...wrućcie moji najdrorzsi kolecy kolerżanki to, tak wiem ty tak nie potrafisz, kimkolwiek jesteś ;)

7. xd wiecie co mam może dyslekcje i nie wsytkie wyrazy może pise dobrze a mam we dodatku nie dzjałąjący klwisz s xd msze go kopioweać bez przerwy

8. OPSlask

20 Aug 2017 "W życiu piękne są tylko chwile..."

@mikok xd wiecie co mam może dyslekcje i nie wsytkie wyrazy może pise dobrze a mam we dodatku nie dzjałąjący klwisz s xd msze go kopioweać bez przerwy

Mikok na prezydenta :D

9. Ale ja też pogrywam na jego szamance także może ci się zdawać że ma multi konta :P

10. [GM]Taysh

20 Aug 2017 Administrator

Odrzucam, brak zastosowania się do wzoru.
    Odsyłam do linku https://forum.metek2.pl/15401-wzor-skarga-unban :)
    bLADY, [MNSTR] Wojownik, xXSziMenXx, Vastiner - panowie upomnienie. Mimo, że nie jest napisana dobrze to nadal jest skarga czyli nie komentujemy.
    [OP]Slask - wczoraj upomnienie, dzisiaj 24h. :D

lub zarejestruj się, aby odpowiadać.