[Propozycje] Zmiany na serwerze

1. 7 tygodni(e) temu

Messir

Aug 2 Administrator

Hejka!
    Nadszedł czas, aby trochę uprzyjemnić Wam rozgrywkę na serwerze.. Dlatego powstaje właśnie ten temat, w którym możecie dyskutować na temat zmian, nowości, czegokolwiek, co przyczyni się do lepszej i milszej gry. Każda propozycja będzie dokładnie przeanalizowana i w miarę możliwości wasze pomysły będą realizowane.

Od siebie proponuję: System Run - (Kilka (do 5) różnych run możliwych do wytworzenia. Każda z nich daje inne bonusy, uruchamiany bonusy (runę) poprzez jej kliknięcie) Bez zbędnego rozwijania, dodawania okien... - Piszcie co o tym sądzicie + oczywiście swoje własne pomysły, propozycję.

Z góry uświadamiam: Nie wszystkie zmiany są możliwe do wykonania na serwerze... Dlatego takie propozycje będę pomijał, aby nie było zbędnego spamu.

Pozdrawiamy,
    Team Metek2

2. Na pierwszym miejscu , postawił bym na dobrą reklamę serwera, bo w tym momencie wątpię , czy dzięki zmianom przybędzie graczy.

3. @Andy Na pierwszym miejscu , postawił bym na dobrą reklamę serwera, bo w tym momencie wątpię , czy dzięki zmianom przybędzie graczy.

Dobrze mówisz :)

4. Co do tych run to nie zły pomysł. Jestem za tym, aby te runy były.

5. [GM]Taysh

Aug 2 Administrator

Bonus switcher żeby część graczy przyzwyczajona do bs w kliencie lub nie potrafiąca sobie poradzić z google miała prościej.
    Szybka zmiana eq.
    Tabela z bonusami.

6. Runy mogą być ale żeby było trudno je zrobić bo jak będzie łatwo to każdy sobie zrobi te runy i nowość zamieni się w standard.
    Takie jest moje zdanie.

7. Messir

Aug 2 Administrator

@muncio221 Runy mogą być ale żeby było trudno je zrobić bo jak będzie łatwo to każdy sobie zrobi te runy i nowość zamieni się w standard.
    Takie jest moje zdanie.

Owszem, runy byłyby jedynym trudniejszym elementem gry

8. Runy to nie pasują na ten serwer już grałem na dużo takich a 90 % kryta tylko

9. [deleted]

Aug 2
    Usunięto 7 tygodni(e) temu przez [GM]Taysh
  10. [SUPP]Gerrard

Aug 2 Supporter GG: 54962174 Nekko-kun

@[GM Taysh]Bonus switcher żeby część graczy przyzwyczajona do bs w kliencie lub nie potrafiąca sobie poradzić z google miała prościej.
    Szybka zmiana eq.
    Tabela z bonusami.

Szybka zmiana eq jest :D

11. Poyebalo was ro serw izi 4 fun.. ma byc a nie kur3wa jakieś runy i tak kazdy w kole siedzi -,-

12. @[Arysto Fide]1. Runy odpadaja

1. Dodalbym jakis slot na kostium > Kostiumy bez bonusow
    2. Zmianki/Dodania = nieskonczone lub za 1 yang > ulatwi to bonowanie
    3. Zwiekszenie limitu yang w eq > poprawi to gospodarke na serwerze i wprowadzi handel poprzez sklepiki.
    4. Dodanie elikisrów poszukiwacza do dropu badz jakiegos sklepiku, wiele graczy nie wie skad je mozna zdobyc.
    5. System ulepszania > Usunac kilka setow, jest ich o wiele za duzo jak mam ulepszac na bron na ktora wychodzi 400+ metali to krew mnie zalewa
    6. Oslabic wilkolaki > na 140 bez premek nie ma szans ich zabic.
    7. Na mapie 150 poprawic spoty i zeby potworki podchodzily pod miecz.

1.Dlaczego?
    2.Po co?
    3/4. Zmianki powinny zostać tak jak są albo droższe bo ludzie będą mieli za dużo kasy a limit yang można podnieść ale niedużo .
    5.Eliksiry dropią z bosów na mapach 100+ po 2 sztuki i sa w sklepie VIP.
    6.Jest dobrze tak jak jest.
    7. Na 140 da się ustać przy 4 wilkołakach bez premek.
    8.Najlepiej to jak w m1 będzie sklepik z wszystkimi kombinacjami perf eq.

13. Zmieńcie styl forum, najlepiej podstawowy z ip.board, bo ten obecny jest strasznie nieczytelny i ciężko się do niego przyzwyczaić.

14. [deleted]

Aug 2
    Usunięto 7 tygodni(e) temu przez [GM]Taysh
  15. Usunięto 7 tygodni(e) temu przez [GM]Taysh
  16. @[Arysto Fide]1. Runy odpadaja

1. Dodalbym jakis slot na kostium > Kostiumy bez bonusow
    2. Zmianki/Dodania = nieskonczone lub za 1 yang > ulatwi to bonowanie
    3. Zwiekszenie limitu yang w eq > poprawi to gospodarke na serwerze i wprowadzi handel poprzez sklepiki.
    4. Dodanie elikisrów poszukiwacza do dropu badz jakiegos sklepiku, wiele graczy nie wie skad je mozna zdobyc.
    5. System ulepszania > Usunac kilka setow, jest ich o wiele za duzo jak mam ulepszac na bron na ktora wychodzi 400+ metali to krew mnie zalewa
    6. Oslabic wilkolaki > na 140 bez premek nie ma szans ich zabic.
    7. Na mapie 150 poprawic spoty i zeby potworki podchodzily pod miecz.

Popieram sol macz mordo

17. Balans na serwerze jest okropny, sury są totalnie op. Dlatego na serwerze brak urozmaicenia wśród klas, ponieważ przeważają 2 postacie: sura i woj, bo oni jedynie coś zadają ze skili). Na grze zalogowanych jest w mieście MAX. 3 ninje, MAX. 2 szamanów, a reszta to surki i wojowie.

18. Siemka, raczej runy na tym serwie jak dla mnie by nie pasowały, ja na wstępie bym bardziej polecił slot na kostiumy tak jak inni piszą to by było fajne dodatkowo jakąś dodatkową stronę w ekwipunku i głównie najbardziej by się przydała strona na ulepy bo strasznie ich dużo jest i za dużo miejsca zajmują, wiadomo na serwerze jest aż 250 lv, oraz jakiś panel boczny w którym by się mógł znajdować kolejno pierścień teleportacji bo ten co jest to zajmuje tylko miejsce w eq następnie w panelu mógł by być Bs bo popieram że ludzie są przyzwyczajeni do tego bs-a na pewno by także ułatwił rozgrywkę, także mogła by się znajdować w tym panelu bocznym szybka zmiana ekwipunku zapisywanie lokacji zamiast zwoju powrotu no i przydało by się do panelu bocznego także dostęp do magazynu i itemshopu żeby nie biegać do dozorcy co chwila , no i z biegiem czasu można by było dodać info o dropie co z czego i skąd, więc także myślę że to by było na pewno na sam początek fajne. A jeżeli chodzi o magazyn jest spoko są w nim 3 strony na przechowywanie eq. Potem jakoś można by osłabić trochę niektóre bossy bo nie idzie ich ubić np wilkołaki to już jest masakra totalna xD no ale to już kiedy indziej .
    Więc podsumowując przydało by się :

1. Slot na kostiumy (fryz i mieczyk premium itp. ) .
    2. Dodatkową stronę w ekwipunku czyli standardową 3 a 4 stronę tylko do ulepek .
    3. Panel boczny ( a w nim ) :

a) Pierścień Teleportacji tzw ( TP ),
    b) BS,
    c) Szybka zmiana ekwipunku z np czterema slotami,
    d) Zapisywanie lokacji ( zamiast zwoju powrotu ),
    e) Dostęp do magazynu i itemshopu,
    f) oraz za jakiś czas Info o dropie co z czego i skąd.
    Myślę że to co napisałem wyżej i wymieniłem na pewno na sam początek by się bardziej przydało, oprócz tego pod punktu f) , następnie można by było pomyśleć za jakiś czas o następnych propozycjach . Najlepiej robić wszystko po kolei więc sądzę że takie podstawowe rzeczy by się przydały w grze i nie zniechęcały nowych graczy do serwa acz kol wiek wręcz przeciwnie . To tyle z mojej strony , reszta zależy od administratora , jeżeli admin ma zamiar dość na długo prowadzić serwer to od niego zależy i zrobi jak uważa więc jak najbardziej proponuję wprowadzić takie zmiany . Pozdrawiam.
    ps przydała by się także nieskończona zmianka 1-5 .

jak by to pomogło to polecam adminowi zrobić ankietę do tego co napisałem to ludzie by zagłosowali czy chcieli by coś takiego

Uwaga jeżeli ci się to podoba co napisałem to zapodaj polubienie z góry dziękuję xD ;P ...

19. Susek

Aug 3 @ ParaDise @

żadnych run ani skrzydeł ... dlatego tu gram, że nie ma tego syfu .

20. @muncio221 1.Dlaczego?
    2.Po co?
    3/4. Zmianki powinny zostać tak jak są albo droższe bo ludzie będą mieli za dużo kasy a limit yang można podnieść ale niedużo .
    5.Eliksiry dropią z bosów na mapach 100+ po 2 sztuki i sa w sklepie VIP.
    6.Jest dobrze tak jak jest.
    7. Na 140 da się ustać przy 4 wilkołakach bez premek.
    8.Najlepiej to jak w m1 będzie sklepik z wszystkimi kombinacjami perf eq.

na 140 lvl 4 wilkołaki xd bez prem co ty masz za eq ja surą bm miecz i zbroja prem wybonowane zwierzęta diabły kryt i ledwo daje rade z jednym

21. Newer ›

lub zarejestruj się, aby odpowiadać.