[Poradnik] Problem z logowaniem? Czytaj koniecznie!

1. 3 lat(a) temu

shad

25 Jun 2014 Administrator
    Edytowano rok temu przez shad

W związku z dość częstymi przypadkami problemów z logowaniem przypominamy o najważniejszych rzeczach:

wybraniu kanału 1 (ch1) w oknie logowania przed naciśnięciem przycisku zaloguj,
    upewnieniu się, czy na pewno wpisujemy prawidłowy login i hasło,
    wyłączeniu antywirusa, zapory sieciowej i innych programów stwarzających możliwość blokady połączenia.

Jeżeli powyższe kroki nie pomogły skorzystaj z VPN (najczęściej jedyny sposób gdy mamy internet od małych dostawców sieciowych) np. http://www.hotspotshield.com
    Porównanie kilku darmowych VPN: http://www.makeuseof.com/tag/5 great free vpn services compared which is fastest/

Co to jest VPN?
    VPN (ang. Virtual Private Network, Wirtualna Sieć Prywatna) – tunel, przez który płynie ruch w ramach sieci prywatnej pomiędzy klientami końcowymi za pośrednictwem publicznej sieci (takiej jak Internet) w taki sposób, że węzły tej sieci są przezroczyste dla przesyłanych w ten sposób pakietów. Można opcjonalnie kompresować lub szyfrować przesyłane dane w celu zapewnienia lepszej jakości lub większego poziomu bezpieczeństwa.
    źródło: wikipedia.

2. Nic nie działa i dziękuje za ''pomoc jakiej nie dostałem''

3. Moj kolega ma blad podczas laczenia z serwerem . bardzo chcem zeby gral on na metek2 prosze o pomoc to u gory nie dziala

4. blad podczas laczenia z serwerem to samo mam co to kur jest? ze niemozna zagrac wtf:? czekam na odpowiedz czy ten serw to jakis szajs?

5. ja sie zarejestrowalem ale nic mi nie pisalo ze rejestracja zostala przeprowadzona pomyslnie o co kaman

6. to sie 2 raz zarejestruj :3

7. Bez przerwy Blad podczas laczenia sie z serwerem, bez przesady zeby 30min sie logowac? To jest troszke bez sensowna strata czasu mam nadzieje ze administracja cos na to zaradzi bo szczerze odechciewa sie grac :)

8. shad

23 Aug 2014 Administrator

VPN zainstalowałeś i uruchomiłeś?

9. asiaa69

23 Aug 2014 Klagstorp, Szwecja

Tez mam problemy z logowaniem. Niby mialo byc naprawione i co? Dalej jest jak bylo. Teraz probuje sie polaczyc +15min na konto. Az mi sie grac odechciewa powoli. Jeszcze nie wspomne o tym, ze mnie czesto loga.

10. MrShemui

23 Aug 2014 NoOneIsSafe /// okolice Rzeszowa

@asiaa69 Tez mam problemy z logowaniem. Niby mialo byc naprawione i co? Dalej jest jak bylo. Teraz probuje sie polaczyc +15min na konto. Az mi sie grac odechciewa powoli. Jeszcze nie wspomne o tym, ze mnie czesto loga.

Polecam ściągnąć łatke :)

11. asiaa69

@MrShemui Polecam ściągnąć łatke :)

Mam latke i nic nie pomoglo :)

12. asiaa69

Probuje wejsc na konto ponad 30min i co?Nie moge wejsc.

13. MrShemui

@asiaa69 Probuje wejsc na konto ponad 30min i co?Nie moge wejsc.

Tyle to trwa w oknie logowania czy już po wyborze postaci?

14. asiaa69

@MrShemui Tyle to trwa w oknie logowania czy już po wyborze postaci?

Ciagle wyskakuje mi blad podczas laczenia sie z serwerem. I kilka x pokazalo mi postac i ja wybralam, jednak mnie rozlaczalo. To mialo byc naprawione i co...

15. MrShemui

Może coś z łączem od neta?

16. asiaa69

@MrShemui Może coś z łączem od neta?

Wszystko inne dziala jak powinno. Tylko z tym serwerem same problemy. WIdze, ze administracja nic nie robi. Nawet na odp w sprawie peta czekam juz kilka dni :)

17. @asiaa69 Wszystko inne dziala jak powinno. Tylko z tym serwerem same problemy. WIdze, ze administracja nic nie robi. Nawet na odp w sprawie peta czekam juz kilka dni :)

Widzisz, że nic nie robi. Mam zrozumieć, że jesteśmy robotami, nie mamy życia, cały dzień na komputerze przy metinie i zwalczaniu bugów to nasze minimum? Nie wiem po co tak spinacie tyłki. Poczekacie trochę i się wszystkiego doczekacie.

18. mam ten sam problem :(

19. Usunięto 3 lat(a) temu przez Levanzo
  20. nic nie działa

21. Newer ›

lub zarejestruj się, aby odpowiadać.