Skarga[Muertes]

1. rok temu

Osoba oskarżająca: Muertes
    Osoba oskarżona: Krimes
    Powód: Kradzież konta, oszustwo
    Dowód: Niestety nie mam, żałuje, że nie zrobiłem screenów, ale jednak znam login do konta o nicku Muertes oraz do konta, które "miałem otrzymać w zamian" S0bieSky. Oraz dla chcących, mogę wstawić screena z mojej poczty, jak zmieniam maila złodziejowi.
    Proponowana kara: Zablokowanie złodziejowi kont, oraz odzyskanie mojego.

2. Usunięto rok temu przez [GM]Taysh
  3. A i jest jedna osoba, która może to potwierdzić. @BadCrazy sam ze mną pisał, jak byłem na koncie S0bieSky. I pytał się mnie, czy to Krimes, a ja mu napisałem, że nie, że to Muertes, bo się zamieniłem z Krimes'em kontami. I początkowo Krimes twierdził, że trzeba napisać do administracji, bo na maila przychodzi mu wiadomość rzekomo: "Nie można zmienić maila, skontaktuj się z administracją serwera Metek2".

4. Edytowano rok temu przez Muertes

+mogę dodatkowo nawet wstawić screena tego kodu do zmiany maila na Muertes'ie. Oraz postać miała zakupionego GM MODE'a, więc kod PaySafeCard również mogę podać, oraz ten kod, który przyszedł mi na pocztę, bo metoda zapłaty PSC nie działała i dostałekm kod sms. Wszystko to mogę udowodnić:)

5. Usunięto rok temu przez [GM]Taysh
  6. WariaciKrimes

30 Nov 2016 ★ß∆η∆η★

Z tego co wiem, administracja nie odpowiada za wymiany między graczami ^^
    PS. Nie przypominam sobie takiej sytuacji być może jakiś troll mi się dostał na konto ;)

7. Usunięto rok temu przez [GM]Taysh
  8. Karambit

2 Dec 2016 Administrator (☞゚∀゚)☞

Nie dostałem żadnych, konkretnych dowodów.

lub zarejestruj się, aby odpowiadać.