Kinder Niespodzianka :D

1. 2 lat(a) temu

Droga administracjo takie pytanko czy moglibyście podać przybliżony czas aktualizacji?? I czy będzie jakaś nagroda za oczekiwania. Bo wiecie wieżę w was że dacie radę z poprawą serwera. Jeśli się uda wracam do was .
    Z pozdrowieniami dla administracji i społeczności Metka .
    SziMen :D

2. shad

15 Oct 2016 Administrator

heh, spok :)
    ja też trzy wieże

3. @shad heh, spok :)
    ja też trzy wieże

Cieszę się :D

4. Messir

16 Oct 2016 Administrator

Jeśli shad nic nie zrobił do tego czasu z osobnym serwerem, to aktualizacja najprawdopodobniej w weekend :D

5. ooo ;-)

6. @Messir Jeśli shad nic nie zrobił do tego czasu z osobnym serwerem, to aktualizacja najprawdopodobniej w weekend :D

Czyli ze teraz dzis czy ze w przyszly wek?

7. Messir

@ZjaranyUza Czyli ze teraz dzis czy ze w przyszly wek?

Przyszły (NAJPRAWDOPODOBNIEJ), niczego nie obiecuję, bo na obecną chwilę nawet nie wiem, czy to, co zrobiłem jakiś czas temu jeszcze żyje :D

8. @Messir Przyszły (NAJPRAWDOPODOBNIEJ), niczego nie obiecuję, bo na obecną chwilę nawet nie wiem, czy to, co zrobiłem jakiś czas temu jeszcze żyje :D

A ok xd spoko ale na za duzo i tak nie licze :D tymbardziej upewniles mnie piszac ze nw czy to jeszcze zyje xd wiec wsystko jasne :D

9. OPSlask

16 Oct 2016 "W życiu piękne są tylko chwile..."

Pożyjemy zobaczymy ;<

10. Edytowano 2 lat(a) temu przez [GM]Taysh

@Messir Przyszły (NAJPRAWDOPODOBNIEJ), niczego nie obiecuję, bo na obecną chwilę nawet nie wiem, czy to, co zrobiłem jakiś czas temu jeszcze żyje :D

No wróciłeś po 3 miesiącach jak nigdy nic i gitara? Mogłeś chociaż napisać swoim kolegą(om :v) z teamu, że Cie nie bedzie tyle i tyle czasu bo cos tam cos tam. Echh

11. Messir

@[TOP1 KrólVathanels]No wróciłeś po 3 miesiącach jak nigdy nic i gitara? Mogłeś chociaż napisać swoim kolegą(om :v) z teamu, że Cie nie bedzie tyle i tyle czasu bo cos tam cos tam. Echh

Moze jeszcze mam Ci sie tlumaczyc? xD Nie interesuj sie sprawami, ktore nie powinny Cie kompletnie interesowac :)

12. Sergio

16 Oct 2016 Dom Adiego

@[TOP1 KrólVathanels]No wróciłeś po 3 miesiącach jak nigdy nic i gitara? Mogłeś chociaż napisać swoim kolegą(om :v) z teamu, że Cie nie bedzie tyle i tyle czasu bo cos tam cos tam. Echh

Wystarczy że ja wiem xD

13. @Messir Moze jeszcze mam Ci sie tlumaczyc? xD Nie interesuj sie sprawami, ktore nie powinny Cie kompletnie interesowac :)

tak się interesuje, że zaczął wypisywać głupstwa na twój temat ;)

14. @Messir Moze jeszcze mam Ci sie tlumaczyc? xD Nie interesuj sie sprawami, ktore nie powinny Cie kompletnie interesowac :)

A czy ja napisałem, że mi? XDDD

@Uirro tak się interesuje, że zaczął wypisywać głupstwa na twój temat ;)

Co Ty tam za bzdury piszesz?

15. @[TOP1 KrólVathanels Co Ty tam za bzdury piszesz?

szkoda mi na ciebie słów :P

16. Nieźle tu macie. XDD

Ty ale nie powtarzaj tego co mi Ola mi pisała na gg. ;c

17. @[VIP EmokPanem]Nieźle tu macie. XDD

Ty ale nie powtarzaj tego co mi Ola mi pisała na gg. ;c

Nie interesuje mnie co Ci pisała Ola na pw
    Po tym co napisałeś to sugerujesz, że mam Twoje hasło i czytam wiadomości? XD

18. Alexis

18 Oct 2016 Administrator 🙊

Beze mnie plis

19. Edytowano 2 lat(a) temu przez VIPEmokPanemm

@[TOP1 KrólVathanels]Nie interesuje mnie co Ci pisała Ola na pw
    Po tym co napisałeś to sugerujesz, że mam Twoje hasło i czytam wiadomości? XD

A później sie obudziłeś?

lub zarejestruj się, aby odpowiadać.